Dudley Skyline

Menu ☰

Councillor Shaun Keasey

  • General
  • Committees
  • Members Interests
  • Outside Bodies
Councillor Shaun Keasey
Elected:
03 May 2018
First Elected::
03 May 2018
Party:
Conservative
Ward:
Sedgley
Address:
C/O The Council House
Priory Road
Dudley
West Midlands
DY1 1HF
Email:
Telephone No:
01902 269741
Biography:
Elected May 2018.
Job Title:
Department:

Election History

Elected:RetiredReason
Thu 3 May 2018  

Party Representation History

PartyRepresentation FromRepresentation To
ConservativeSun 6 May 2018

Ward Representation History

Current Committee Memberships

Past Committee Memberships

CommitteeRoleJoining DateLeaving Date
Not a past member of any Committee.

Current Outside Body Appointments

Past Outside Body Appointments

Personal Register of Interests

Meeting Declarations

Committee NameMeeting DateNatureView
Council23 July 2020Non-Pecuniary View
DateTitleNotes
There are no training records for this member.
DateFromDescriptionValue
There are no hospitality and gift records for this member.