Dudley Skyline

Menu ☰

Licensing Sub-Committee 3

21 May 2015 - onwards
Fixed
All

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
10 March 202010:0012:00Council ChamberOccurred
27 October 202010:00TBCVenue to be confirmedScheduled 
22 December 202010:00TBCVenue to be confirmedScheduled 
23 February 202110:00TBCVenue to be confirmedScheduled 
13 April 202110:00TBCVenue to be confirmedScheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Labour
Councillor Ken Finch Member 29/05/2019 - current
Conservative
Councillor Sue Greenaway Member 29/05/2019 - current
Conservative
Councillor Alan Taylor Chair 29/05/2019 - current

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information