You are here:   Committees > 2015 Onwards
Register   |  Login

Licensing Sub-Committee 2

21 May 2015 - onwards
Fixed
All

Meetings

Enter date to display meetings from
(dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Enter date to display meetings to
(dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Scheduled Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatus 
09 January 201810:0014:30Council ChamberOccurred
10 July 201810:0012:20Council ChamberOccurred
18 September 201811:0011:50Council ChamberOccurred
15 January 201910:0000:00Council ChamberScheduled 
19 February 201910:0000:00Council ChamberScheduled 
26 March 201910:0000:00Council ChamberScheduled 
30 April 201910:0000:00Council ChamberScheduled 

Members

The members listed will be the people that were members of the committee at the selected date. (dd/mm/yyyy)
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Select this option to also display any retired members.

Elected Members

PartyNameRoleMembership Dates
Conservative
Councillor Andrea Goddard Chair 18/05/2017 - current
Labour
Councillor Ken Finch Member 18/05/2017 - current
Labour
Councillor Elaine Taylor Member 29/06/2016 - current

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information

Pop-up Windows - This website contains links to various documents such as Agendas, Minutes and Reports to name a few. Some of these links will open the corresponding document in a new window. To determine whether a link will open up a window hover your mouse over the link and review the displayed tool-tip.