Dudley Skyline

Menu ☰

Standards Sub-Committee

06 February 2015 - onwards
Fixed
All
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Meeting DateStart TimeEnd TimeVenueStatusCalendar
27 February 201810:3015:10Committee Room 3Occurred
12 November 202010:00TBCMicrosoft TeamsScheduled

Members

PartyNameRoleMembership Dates
Labour
Councillor Jackie Cowell Member 30/07/2019 - current
Conservative
Councillor Joe Roberts Member 30/07/2019 - current
Conservative
Councillor Alan Taylor Chairman 30/07/2019 - current

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information